Ремонт микроволновых печей LG в Одессе

Ремонт СВЧ LG в Одесі пропонує авторизований сервісний центр “GOOD servise”.

Якщо з Вашої мікрохвильовою піччю відбуваються такі речі

  • мікрохвильовка не гріє
  • СВЧ іскрить
  • піддон не обертається
  • дисплей або клавіатура не реагують на команди
  • вилка зламалася і тепер техніку не можна включити в розетку.
  • не зачиняються щільно дверцята
  • не працює освітлення
  • працює зі збоями

Вам необхідно звернутися в наш сервісний центр.

Можливий ремонт на дому у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо всі райони. Також надаємо послуги ремонту побутової техніки в одеській області. Використовуємо тільки оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Мікрохвильові печі LG – дуже надійна побутова техніка яка довго прослужить Вам якщо дотримуватися певних правил.

Чи не запускати роботу печі, якщо в ній не знаходяться харчові продукти. Це надає поганий вплив на магнетрон, а також в процесі розігрівання з’являться іскри, через те, що немає продукту, який міг би поглинути мікрохвилі.

Внутрішню поверхню слід утримувати в ідеальній чистоті. Через залишків продуктів, при нагріванні може утворитися вода і при взаємодії з мікрохвилями призведе до псування робочої поверхні.

Продукти варто розігрівати в розкритому вигляді. Тобто при необхідності слід позбутися герметичної оболонки або зробити в ній кілька дірочок, щоб пар спокійно виходив з упаковки. В іншому випадку, їжа може вибухнути в мікрохвильовці, і її маленькі шматочки розлетяться по всій мікрохвильовій печі.

Не можна користуватися мікрохвильовою піччю з наявністю будь-яких пошкоджень. Наприклад, це може бути дверцята. Тут дверцята захищає простір від проникнення мікрохвиль, які в деяких випадках, можуть навіть завдати вам серйозні опіки.

Якщо, у вас відбулася неприємність і ваша мікрохвильова піч поламалася, то рекомендуємо вам звернутися в наш сервісний центр. Протягом декількох днів ви отримаєте техніку на руки. Фахівці нашої компанії працюють якісно, ​​за прийнятними цінами. У своєму арсеналі ми маємо тільки оригінальні запчастини, для запобігання нових поломок.

Цены на ремонт микроволновых печей

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання вироби; установка аксесуарів; чистка лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чистка GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин без використання пайки або зварювальних робіт.

Ремонт 3-й категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин з використанням пайки або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправка Хладогенти; заміна панелей в плазмових і LCD / LED телевізорах і моніторах.

Ремонт 4-ї категорії Капітальний ремонт холодильника: різка шафи, усунення витоку, прокладка трубопроводу (без матеріалів); складний ремонт GSM на компонентному рівні із застосуванням спеціального обладнання.

Стоимость дополнительных услуг

*** Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

З усіх питань звертайтеся за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому або ремонт мікрохвильових печей в сервісному центрі.

Як відремонтувати СВЧ LG в Одесі

Ремонт микроволновых печей LG в Одессе

Мы принимаем Вашу заявку на ремонт, созваниваемся с Вами

Ремонт микроволновых печей ЛЖ в Одессе

Наш мастер выезжает к вам на дом в удобное для вас время

Ремонт микроволновых печей ЭЛЖ в Одессе

Мастер проводит диагностику, согласовывает с Вами время и стоимость работы

Ремонт микроволновых печей ЭЛДЖИ в ОдессеМастер устраняет все неисправности – Вы получаете исправное устройство