Ремонт мониторов LG в Одессе

Ремонт моніторів LG в Одесі пропонує компанія ТОВ “Гуд-Сервіс”. Якщо Ваш монітор:

  • не вмикається
  • блимає або гасне зображення
  • вимикається
  • немає підсвічування
  • вертикальні смуги на зображенні
  • плями або горизонтальні смужки
  • немає зображення, але підсвічування присутній
  • не реагує на кнопки управління
  • знизилася яскравість монітора

Звертайтеся в наш авторизований сервісний центр!

Можливий ремонт на дому у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо всі райони. Також надаємо послуги ремонту побутової техніки в одеській області. Використовуємо тільки оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

У світі інформаційних технологій комп’ютер – найпопулярніша річ. Крім ігор, заповнення таблиць, покупок, криптовалюта, роботи онлайн і спілкування з користувачами можна робити на ПК багато чого. На превеликий жаль, бувають ситуації, коли в його системах відбувається якась несправність. І крім поломки заліза комп’ютера, може поламатися монітор, який грає важливу роль в плані візуалізації. Про нього зараз ми і поговоримо.

часті поломки

Як же дізнатися що монітор зламався? Для початку перевірити варто, в ньому справа. Буває така ситуація, що на ньому вискочив синій екран, але це може бути лише несправність відеокарти. Перевірити його справність вийде, підключивши монітор до іншого ПК. Якщо ж відбувається та ж ситуація, то проблема дійсно в ньому.

Найбільш частими поломками можна вважати:

Не включається монітор, а у індикатора можуть бути різні випадки (блимає, не включається, включений). Проблеми можуть бути в харчуванні монітора або ж несправна процесорна плата.

Червоний екран. Проблема може виходити з-за несправності ламп. Почервоніння бувають як на окремих ділянках, так і на всьому екрані. Лампи зазвичай приходять в непридатність через тривале освітлення однієї і тієї ж картинки ночами. Наприклад, якщо ви вирішили завантажити або встановити на свій ПК файл, який пристойно важить. Ви поставили на ніч, а на ранок вже екран придбав насичений червоний. Лампи можна замінити в сервісному центрі.

Смуги на екрані. Поломка шлейфів дешифратора – одна з найпопулярніших поломок, при якій на екрані відображаються вертикальні або горизонтальні смужки. Джерелом проблеми можуть бути несправності в відеокарті і матриці монітора. Таку капость частіше вирішують заміною одного з двох деталей в збірці, в залежності від того, що було зламано.

Що ж робити

Якщо ви не айтішник або інший фахівець по залізу ПК, то вам краще звернутися в наш авторизований сервісний центр, де ми визначимо в чому проблема і виправимо в швидкі терміни. Крім діагностики та усунення неполадок, можна придбати оригінальні запчастини для заміни інших у вашому системнике. У співробітників нашого центру є великий досвід роботи з клієнтами, наші фахівці зроблять якісну роботу з вашим. Завжди раді вам!

Цены на ремонт мониторов

*** Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

Стоимость дополнительных услуг

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання вироби; установка аксесуарів; чистка лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чистка GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин без використання пайки або зварювальних робіт.

Ремонт 3-й категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин з використанням пайки або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправка Хладогенти; заміна панелей в плазмових і LCD / LED телевізорах і моніторах.

З усіх питань звертайтеся за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому або ремонт в сервісному центрі.

Як відремонтувати монітор LG в Одесі

Ремонт мониторов LG в Одессе

Мы принимаем Вашу заявку на ремонт, созваниваемся с Вами

Ремонт мониторов ЛЖ в Одессе

Наш мастер выезжает к вам на дом в удобное для вас время

Ремонт мониторов ЭЛЖ в Одессе

Мастер проводит диагностику, согласовывает с Вами время и стоимость работы

Ремонт мониторов ЭЛДЖИ в ОдессеМастер устраняет все неисправности – Вы получаете исправное устройство