Ремонт пылесосов LG в Одессе

Ремонт пилососів LG в Одесі пропонує авторизований сервісний центр «GOOD servise».

Якщо ваш пилосос

  • не вмикається
  • постійний перегрівається
  • у пилососа відсутня тяга
  • з пилососа йде запах гару
  • не працює кнопка включення
  • не прибирається шнур
  • з’явилися механічні пошкодження пристрою

Звертайтеся в наш сервісний центр!

Можливий ремонт на дому у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо всі райони. Також надаємо послуги ремонту побутової техніки в одеській області. Використовуємо тільки оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Пилосос – річ не дешева. Тому в разі поломки краще відразу звернутися в сервісний центр, щоб уникнути погіршення ситуації.

Також необхідно дотримуватися елементарний догляд за пилососом, щоб його затишні місця не забивалися залишками сміття і не псували його багатофункціональність.

Не завжди можна відразу виявити, чому пилосос поламався, для цього може послужити безліч причин. Наприклад, у нього може бути присутнім незначна поломка: він трохи гуде, при цьому працює відмінно. Також зустрічаються моменти, коли мотор глухне з незрозумілих причин.

У будь-якому випадку, слід звернутися до сервісного центру за детальною допомогою. Чим швидше ви звернетеся, тим швидше буде виконано необхідний ремонт, а це може заощадити вам гроші.

Цены на ремонт пылесосов
Стоимость дополнительных услуг

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання вироби; установка аксесуарів; чистка лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чистка GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин без використання пайки або зварювальних робіт.

Ремонт 3-й категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин з використанням пайки або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправка Хладогенти; заміна панелей в плазмових і LCD / LED телевізорах і моніторах.

Ремонт 4-ї категорії Капітальний ремонт холодильника: різка шафи, усунення витоку, прокладка трубопроводу (без матеріалів); складний ремонт GSM на компонентному рівні із застосуванням спеціального обладнання.

*** Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

З усіх питань звертайтеся за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому або ремонт пилососа в сервісному центрі.

Як відремонтувати пилосос LG в Одесі

Ремонт пылесосов ЭЛДЖИ в Одессе

Мы принимаем Вашу заявку на ремонт, созваниваемся с Вами

Ремонт пылесосов ЭЛЖ в Одессе

Наш мастер выезжает к вам на дом в удобное для вас время

Ремонт пылесосов ЛЖ в Одессе

Мастер проводит диагностику, согласовывает с Вами время и стоимость работы

Ремонт пылесосов LG в ОдессеМастер устраняет все неисправности – Вы получаете исправное устройство