Ремонт стиральных машин LG в Одессе

Ремонт пральних машин LG в Одесі пропонує компанія ТОВ “Гуд-Сервіс”.

Якісно і швидко відремонтувати пральну машину можна тільки в майстерні, де працюють досвідчені фахівці. Компанія “GOOD servise” є саме таким авторизованим сервісним центром LG.

Неправильну роботу машини для прання білизни можна визначити за такими симптомами:

  • повільно набирається вода в бак;
  • утруднений злив води;
  • уповільнене обертання барабана;
  • вода в баку не нагрівається;
  • машина не відпрацьовує вибраний вами режим прання.

Можливий ремонт на дому у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо всі райони. Також надаємо послуги ремонту побутової техніки в одеській області. Використовуємо тільки оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Часті причини виникнення несправностей пральних машин LG

Машина для прання білизни може експлуатуватися в тяжких умовах, і в першу чергу на термін служби цього електроприладу впливає жорсткість води. Всілякі домішки і дрібні суспензії, які є в жорсткій воді, можуть накопичуватися у вигляді відкладень на барабані і трубчастих електричному нагрівачі. Вапняні відкладення на барабані можуть викликати його дисбаланс, а накип на Тене може спровокувати вихід з ладу цього елемента.

Також негативно на роботу пральної машини може впливати нестабільна напруга. Посадки і сплески напруги в першу чергу негативно позначаються на роботі електромотора побутового пристрою. Через нестабільний харчування можуть вийти з ладу:

  • обмотки статора.
  • обмотки ротора (якоря).
  • колекторний вузол.
  • щітки.

Нестабільне електроживлення істотно зменшує термін служби електронної плати управління, що відкачує насоса, впускного електроклапана, понижувального трансформатора (живить електроніку пральної машини). Майстри нашого СЦ беруться за відновлення пральних машин, від яких відмовилися інші майстерні. Ремонт проводиться з використанням тільки заводських запчастин.

Перешкоджати швидкому наповненню бака водою може вийшов з ладу електроклапан. Причиною поломки цього елемента може стати або жорстка вода, або вихід з ладу електронної плати.

Ускладнений злив води з бака може бути викликаний поломкою зливний помпи. Також причиною уповільненої зливу може стати забився зливний фільтр, який періодично необхідно чистити.

Низька швидкість обертання барабана може бути викликана виходом з ладу привідного механізму. Найчастіше пральні машини обладнані ремінним приводом. Приводний ремінь іноді може зіскочити або розтягнутися.

Якщо в момент прання вода в баку не нагрівається, то в першу чергу потрібно перевірити працездатність трубчастого електричного нагрівача. Якщо пральна машина не відпрацьовує вибраний вами режим прання, це говорить про те, що вийшла з ладу плата управління.

Ціни на ремонт пральних машин
Вартість додаткових послуг

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання вироби; установка аксесуарів; чистка лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чистка GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин без використання пайки або зварювальних робіт.

Ремонт 3-й категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин з використанням пайки або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправка Хладогенти; заміна панелей в плазмових і LCD / LED телевізорах і моніторах.

Ремонт 4-ї категорії Капітальний ремонт холодильника: різка шафи, усунення витоку, прокладка трубопроводу (без матеріалів); складний ремонт GSM на компонентному рівні із застосуванням спеціального обладнання.

***Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

З усіх питань звертайтеся за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому або ремонт пральної машини в сервісному центрі.

Як відремонтувати пральну машину LG в Одесі

Ремонт пральних машин LG в Одесі

Ми приймаємо Вашу заявку на ремонт, телефонуємо Вам

Ремонт пральних машин ЛЖ в Одесі

Наш майстер виїжджає до вас додому у зручний для вас час

Ремонт пральних машин LG в Одесі

Майстер проводить діагностику, погоджує з Вами час та вартість роботи

Ремонт пральних машин LG в ОдесіМайстер усуває всі несправності – Ви отримуєте справний пристрій