Ремонт телевізорів HOFFSON в Одесі

Ремонт телевізорів Hoffson здійснює авторизований сервісний центр «GOOD servise».

Румунський бренд Hoffson є затребуваним і популярним у багатьох країнах, але за функціональністю не поступається сучасним моделям інших виробників.

Виконання ремонту телевізорів Hoffson (LCD, LED) в умовах сучасного сервісного центру, що добре себе зарекомендував, – це гарантоване відновлення працездатності із заміною, що прийшли в непридатність дискретних елементів і несправних блоків у вигляді спеціальних плат.

Можливий ремонт телевізорів HOFFSON вдома у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо усі райони. Також надаємо послуги з ремонту телевізорів Хоффсон в одеській області. Використовуємо лише оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами, вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Здебільшого поломки телевізорів, що мають РК-екрани, пов’язані з виходом з ладу елементів імпульсного блоку живлення, а також інвертора, ламп підсвічування та РК-матриці. Останній варіант поломок є досить проблематичним і дорогим, що обумовлено високою ціною матриці, яка потребує повної заміни у разі ремонту.

Професіонали нашої майстерні спеціалізуються на виконанні ремонту телевізорів відомого бренду HOFFSON та інших виробників. Компанією профільно надаються гарантовано якісні послуги, що дозволяють відновлювати, діагностувати та ремонтувати ТВ-апаратуру.

Сервісний центр має все необхідне для цих робіт обладнання та пристрої багаторівневої діагностики. У штаті майстрів компанії – лише сертифіковані інженери, що спеціалізуються на використанні високоточних інструментів, завдяки чому гарантовано якісні послуги у сфері ремонту телевізорів бренду HOFFSON.

Наша компанія протягом кількох років підтримує взаємовигідні партнерські відносини, що забезпечують своєчасне постачання виключно оригінальних деталей і витратних матеріалів, що мають серійні номери.

При необхідності, спеціалістами сервісної служби здійснюється в оперативному режимі пошук та доставка потрібних для ремонту деталей, а за допомогою професійних діагностичних робіт успішно виявляються несправності, а також можливі проблеми, які можуть виникнути при експлуатації.

Ремонт телевізорів HOFFSON у наступних районах

 • Киевский район
 • Приморский район
 • Малиновский район
 • Суворовский район
 • Посёлок Котовского
 • Поселок Таирова
 • Черемушки
 • Молдаванка
 • Ленпоселок
 • Слободка
 • Пересыпь
 • Фонтанка
 • Овидиополь
 • Сухой Лиман
 • Нерубайское
 • Усатово
 • Черноморск (Ильичевск)
 • Одесская область

Районы обслуживания

Ціни на ремонт телевізорів
Вартість додаткових послуг

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання виробу; встановлення аксесуарів; чищення лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чищення GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням виробу; заміною електронних, електромеханічних та механічних частин без використання паяння чи зварювальних робіт.

Ремонт 3-ї категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням виробу; заміною електронних, електромеханічних та механічних частин з використанням паяння або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправлення хладогентом; заміна панелей у плазмових та LCD/LED телевізорах та моніторах.

Ремонт 4-ї категорії Капітальний ремонт холодильника: різання шафи, усунення витоку, прокладання трубопроводу (без матеріалів); складний ремонт GSM на компонентному рівні із застосуванням спеціального обладнання.

***Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

З усіх питань звертайтесь за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому чи ремонт у сервісному центрі.

Як відремонтувати телевізор HOFFSON в Одесі

Ремонт телевизоров HOFFSON в Одессе

Ми приймаємо Вашу заявку на ремонт, телефонуємо Вам

Ремонт телевизоров HOFFSON ОдессаНаш майстер виїжджає до вас додому у зручний для вас час

Ремонт телевизоров Хоффсон Одесса

Майстер проводить діагностику, погоджує з Вами час та вартість роботи

Ремонт телевизоров Хоффсон в ОдессеМайстер усуває всі несправності – Ви отримуєте справний пристрій

Здійснюємо ремонт наступних брендів

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ LG В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SHARP В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SAMSUNG В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ TOSHIBA В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ PANASONIC В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ PHILIPS В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ AKAI В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SMART TV В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SKYWORTH В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ В ОДЕСІ