Ремонт телевізорів в Одесі

Ремонт телевізорів здійснює авторизований сервісний центр «Гуд Сервіс».

TV один із найпоширеніших побутових приладів, який можна побачити практично в будь-якому будинку Одеси.

Згодом ця техніка неминуче виходить з ладу, наприклад, внаслідок природного зношування або неправильної експлуатації.

На сучасному ринку представлено безліч моделей телевізорів від безлічі різних виробників. Звичайна людина просто не здатна знати всіх тонкощів їх ремонту.

Спроба самостійного ремонту може призвести до остаточної поломки техніки, тому довіряти цю роботу найрозумніше фахівцям нашого сервісного центру.

Можливий ремонт вдома у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо усі райони. Також надаємо послуги з ремонту телевізорів в одеській області. Використовуємо лише оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами, вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Здійснюємо ремонт телевізорів наступних брендів

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ LG В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SHARP В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SAMSUNG В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ TOSHIBA В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ PANASONIC В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ PHILIPS В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ AKAI В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ HOFFSON В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SKYWORTH В ОДЕСІ

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ SMART TV В ОДЕСІ

Переваги «GOOD servise»

Сучасні телевізори мало нагадують ту техніку, яка була, наприклад, за часів СРСР. Нині вони складаються з багатьох сучасних електронних компонентів, що мають вкрай складну конструкцію. З цієї причини провести ремонт якісно здатні лише працівники нашого сервісного центру. Вони мають багаторічний досвід у цій сфері і готові взятися за ремонт техніки практично будь-якого виробника.

До плюсів звернення в «Гуд Сервіс» варто віднести і те, що для ремонту телевізорів ми використовуємо сучасне професійне обладнання. Завдяки цьому підвищується точність діагностики: наші фахівці швидко і без помилки виявлять причину поломки техніки та оперативно усунуть її. Для ремонту використовуються спеціалізовані інструменти. Це гарантує, що втручання наших майстрів не призведе до виникнення нових несправностей.

Ще одна перевага звернення в «GOOD servise» – використання тільки високоякісних, оригінальних запчастин. Наш сервісний центр застосовує лише оригінальні деталі, які ми отримуємо безпосередньо у виробників. Якщо ж цього зробити не вдалося, підбираються якісні аналоги від сторонніх постачальників. Завдяки цьому ризик того, що телевізор знову вийде з ладу, зведений до мінімуму.

Важливою перевагою «Гуд Сервіс» є і те, що наш сервісний центр надає гарантію на всі види послуг.

Вартість ремонту як рідкокристалічних, так і плазмових телевізорів у нашому сервісному центрі невисока. Ми намагаємося зробити так, щоб наша співпраця з клієнтами була максимально прозорою, тому заздалегідь ознайомитись з актуальним прейскурантом ви завжди можете на нашому сайті, або зателефонувавши нашим операторам. Також ми регулярно проводимо різноманітні акції, що дають змогу заощадити ще більше.

Райони обслуговування

 • Київський район
 • Приморський район
 • Малинівський район
 • Суворівський район
 • Селище Котовського
 • Селище Таїрова
 • Черемушки
 • Молдаванка
 • Ленселище
 • Слобідка
 • Пересип
 • Фонтанка
 • Овідіополь
 • Сухий Лиман
 • Нерубайське
 • Усатове
 • Чорноморськ (Іллічівськ)
 • Одеська область

Районы обслуживания

Ціни на ремонт телевізорів
Вартість додаткових послуг

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання виробу; встановлення аксесуарів; чищення лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чищення GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням виробу; заміною електронних, електромеханічних та механічних частин без використання паяння чи зварювальних робіт.

Ремонт 3-ї категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням виробу; заміною електронних, електромеханічних та механічних частин з використанням паяння або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправлення хладогентом; заміна панелей у плазмових та LCD/LED телевізорах та моніторах.

Ремонт 4-ї категорії Капітальний ремонт холодильника: різання шафи, усунення витоку, прокладання трубопроводу (без матеріалів); складний ремонт GSM на компонентному рівні із застосуванням спеціального обладнання.

***Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

З усіх питань звертайтесь за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому чи ремонт у сервісному центрі.

Як відремонтувати телевізор в Одесі

Ремонт телевизоров в Одессе

Ми приймаємо Вашу заявку на ремонт, телефонуємо Вам

Ремонт телевизоров в Одессе

Наш майстер виїжджає до вас додому у зручний для вас час

Ремонт телевизоров в Одессе

Майстер проводить діагностику, погоджує з Вами час та вартість роботи

Ремонт телевизоров в ОдессеМайстер усуває всі несправності – Ви отримуєте справний пристрій