Ремонт видео техники LG в Одессе

Ремонт відеотехніки LG в Одесі пропонує авторизований сервісний центр “GOOD servise”.

Кожен з нас з часом стикається з проблемою несправності відеотехніки. Це звичайне явище. Будь-які речі ламаються, і техніка не є винятком.

Якщо у вашого відеообладнання вже закінчився гарантійний термін, то тут вже не обійтися без допомоги досвідчених фахівців.

Саме тому, якщо у вас виникли подібні проблеми, то рекомендуємо вам звернутися в наш сервісний центр LG.

Можливий ремонт на дому у замовника – виїзд по Одесі. Ми обслуговуємо всі райони. Також надаємо послуги ремонту побутової техніки в одеській області. Використовуємо тільки оригінальні запчастини. На виконані роботи надається гарантія.

Для замовлення та консультації телефонуйте за телефонами вказаними на сторінці КОНТАКТИ, або скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Ми надамо необхідний ремонт вашому обладнанню в наступних випадках.

DVD програвач або домашній кінотеатр перестав працювати.
пропало зображення
пропав звук
відеотехніка була схильна до сонячного впливу

Деталі відеообладнання були схильні до дії води і були зачеплені деталі, які не володіють водостійкістю.

Сталося механічний вплив.

Ви намагалися виконати самостійний ремонт обладнання, але у вас або не вийшли, або ви заплуталися в запчастинах. Розібрали прилад, а зібрати назад, не виходить.

Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями через сайт, попередньо оформивши заявку на надання необхідних послуг. Або ж зателефонувавши на номер, який вказаний на сайті і домовиться про зустріч.

У компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, у яких за плечима є величезний досвід. У наш сервісний центр ви надаєте свою пошкоджену техніку, і ми проводимо первинну діагностику. Ця процедура необхідна для виявлення причини поломки і призначення потрібного ремонту.

В даний час ми спеціалізуємося на найбільш часто використовуваної відеотехніки, до того ж, яка може зламатися – DVD програвачі, домашні кінотеатри та їх новітні версії.

Після закінчення проведення ремонтних робіт ми надамо гарантію на виконані роботи. Якщо в період цього терміну у вас виникають поломки, того ж виду, то ми проводимо повторний ремонт по гарантії.

Цены на ремонт видеотехники

*** Вартість виїзду за місто 8 грн. км х км (відстань туди і назад)

Увага

Вартість ремонту вказана без вартості запчастин.

Стоимость дополнительных услуг

Опис категорій ремонтів

Ремонт 1-ї категорії Діагностика; ремонт без розбирання вироби; установка аксесуарів; чистка лазерних головок; оновлення ПЗ; косметичний ремонт; чистка GSM телефонів.

Ремонт 2-ї категорії Ремонт пов’язаний з частковим розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин без використання пайки або зварювальних робіт.

Ремонт 3-й категорії Ремонт пов’язаний з повним розбиранням вироби; заміною електронних, електромеханічних і механічних частин з використанням пайки або зварювальних робіт; заміна компресора; перезаправка Хладогенти; заміна панелей в плазмових і LCD / LED телевізорах і моніторах.

З усіх питань звертайтеся за телефонами ☎ 068 372-16-84 ☎ 048 737-36-27 або використовуйте контакти на нашому сайті. Можливий виїзд майстра додому або ремонт в сервісному центрі.

Как отремонтировать видеотехнику LG в Одессе

Ремонт видео техники ЭЛДЖИ в Одессе

Мы принимаем Вашу заявку на ремонт, созваниваемся с Вами

Ремонт видео техники ЭЛЖ в Одессе

Наш мастер выезжает к вам на дом в удобное для вас время

Ремонт видео техники ЛЖ в Одессе

Мастер проводит диагностику, согласовывает с Вами время и стоимость работы

РЕМОНТ ВИДЕО ТЕХНИКИ LG В ОДЕССЕМастер устраняет все неисправности – Вы получаете исправное устройство