Alena Boyarskaya

Добрий день.Прочітала відгуки, дуже багато негативу, я теж засомневалась.Решіла пошукати інші сервіси і була в шоці, одні підколодні мастера.Позвоніла в Гуд Сервіс і не пошкодувала. Приїхав майстер дуже оперативно, ввічливий і уважний, усунув неісправность.Так що не вірте поганим відгуками і сміливо викликайте майстрів.

Сергій Пірожанскій

Здавав в ремонт телевізор на заміну підсвічування. У той же день робота була виконана. Акуратно і швидко.

Олександр Озерський

Все ОК. Звернувся по телефону, дівчина все пояснила попередньо назвавши ціну ремонту. Привіз телевізор вранці до відкриття сервісу, забрав на наступний день теж вранці. Молодці! Персонал (рецепшн і майстер) спілкуються чемно пояснюють причину поломки і можливий ремонт вельми дохідливо для звичайних користувачів. П’ять зірок.

Офірчік

Відмінна майстерня, для техніки LG, приємні працівники, товариські. Принесли телевізор з серйозною проблемою, полагодили за добу

Ольга Андрєєва

У нового телевізора перегорів блок живлення. Прийняли ввічливо, блок прийшов досить швидко, протягом декількох днів, поміняли по гарантії. Спасибо большое, дуже професійні хлопці

Наталія Чумак

Звернулися з поломкою телевізора, взяли швидко, виписали накладну, сказали зателефонують на протязі 1-2 днів. Подзвонили ввечері цього дня, сказали що полетіла материнська плата, коштує не дешево, через тиждень буде готове, ми погодилися ремонтувати. Так все і сталося, через тиждень телевізор вдома, дивимося, насолоджуємося. Спасибі, все швидко, чітко, зрозуміло, приємно …

Тетяна Рашкова

Спасибі хлопцям в даному сервісному центрі за гарне і якісне обслуговування. Неодноразово зверталася – з різною технікою. Завжди доброзичливо, оперативно, за ціною дуже розумно. Рекомендую!

Андрій Гончарук

Ввічливе обслужіваніе.бистрий ремонт

Сергій

Подзвонив, вислухали мою проблему і допомогли. Молодці спосибо дівчині оператору.

Василь Кодемчка

Дуже хороший сервіс здав телевізор зробили через 3 години швидко якісно і за адекватною ціною.

Сергій Смирнов

Швидкий ремонт телефона.хорошее розташування для ремонту техніки.

Андрій Чухрай

професійні хлопці

Васелиса Антонова

Дуже швидко якісно і не дорого.спасібо майстрам за ремонт мого телефону

Anatoliy Dmytriyev

Правильне місце для ремонту електроніки LG

Max

Молодці, добре працюють. Адекватний персонал.

Oleg Snisarevski

Відмінний сервіс, якісне обслуговування

Тетяна Шабаліна

Чудовий сервіс! Була серьозна поломка моєї старенької пральної машинки. Ну, думаю, все! Придется руками перти, бо хто ж мені мою бабусю відремонтує, а на нову грошей в пенсіонеркі – нема!

Аж тут порекомендувалі мені цею сервіс: «Гуд», кажуть. Звернула. Чудова дівчина у всьому розібралася, майстер прийшов, подививсь – и за кілька днів моя машинка Вже Пралена !!!

Дуже вдячна сервісу!

Наталія Молчанова

Прийшли з проблемою.Більше Розбита екранах телевізора. Спочатку в телефонному режімі нам підтверділі можлівість заміні екранах. Здали в ремонт, через добу Вже зателефонувалі, что все готово. Далі гарантію на ремонт. Дуже швидко, якісно, ​​задоволені обслуговування. Дякуємо. Ціна помірна. Окрема велика подяка Тетяні за порядність и чесність.

Більше відгуків можна подивитися на карті: