Как выбрать стиральную машину

Пральна машинка представляється одним з найбільш важливих і незамінних предметів в сучасному будинку, яка може спокійно замінити десять кращих прачок.

Пральні машинки на даний момент бувають двох видів: перший вид – це з вертикальною закладкою білизни, а другий вид – з фронтальним завантаженням одягу. Безпосередньо популярним типом пральних машинок на даний момент стала пральна машина з фронтальним закладкою одягу. Тому що головний її плюс – вбудовуваність.

Її розташовують в основному на кухні, адже можна легко вбудувати в кухонний гарнітур, а це дуже хороша економія місця в квартирі. У той час як пральна машинка з вертикальним закладкою вимагає місця над собою, щоб можна було відкрити машину і завантажити білизну. Також плюсом машинки з вертикальним закладкою є те, що машину можна відкрити спокійно під час роботи і покласти в неї ще необхідні речі.

Перед тим як купувати пральну машинку, постає питання про те, який же вибрати розмір машини. В цілому габарити всіх пральних машин дуже схожі. Наприклад, висота вертикальних пральних машин становить до дев’яноста сантиметрів, вони мають глибину до шістдесяти сантиметрів і завширшки до сорока п’яти сантиметрів.

За типом пральні машинки бувають окремо стоячі і вбудовані. Окремо стоячі пральні машини – це класичний і самий звичайний для всіх варіант. А ось фронтальні діляться повногабаритні, компактні і вузькі.

Повногабаритні – висота до 85 см, а глибина і шириною до 60 см.

Компактні – висота до 70 сантиметрів, ширина і глибина до 50 см.

Вузенькі – відрізняються від повнорозмірних тим, що їх ширина складає близько 45 см.

Також при покупці прального агрегату важливо врахувати розмір барабана. Зверніть увагу на те, скільки ви перете за раз, і вже за цими параметрами підбирайте оптимальний обсяг для вас. Наприклад, що живуть одним або парі молодих людей – вистачає пральної машини із завантаженням білизни до чотирьох кілограм.

Для невеликої родини вистачить пральної машинки з об’ємом завантаження до шести кілограм. Ну а для великої родини можна сміливо купувати пральну машинку з вагою завантаження до десяти кілограм. Але потрібно обов’язково пам’ятати, що вага завантаження розраховується спеціально для бавовняної одягу.

Якщо ж ви вирішили прати одяг із синтетичних матеріалів, то вага, вказаний на маркуванні, можна спокійно ділити на два, а якщо ж речі з вовни, то сміливо ділите на чотири.

На всіх сучасних пральних машинах, ви можете бачити літери A і G. Це означає класи прання, енергоефективності та віджимання. Класи позначаються цими літерами від A до G.

A – кращий клас за всіма показниками, клас G є найдешевшим, що позначається на якості і ефективності прання. Наприклад, пральний агрегат класу А при температурі шістдесят градусів використовують приблизно один кіловат на годину.

За такими ж критеріями оцінюється та маркування класу віджиму, якою позначає вологість одягу після того як машинка його віджати. Наприклад у машинок з класом віджимання А, цей показник може становити близько 45 відсотків. Ну і, відповідно, чим нижче клас, тим вище вологість білизни.

Енергоефективність – показує економічність пральної машини. Наприклад, пральна машинка з класом енергоефективності А, буде брати куди менше електроенергії, ніж пральна машинка з класом G. Також бувають пральні машинки з класом А +, яка буде витрачати набагато менше енергії.

Ще при покупці слід враховувати швидкість обертання барабана. Вважається, що тисяча оборотів в хвилину – показник оптимальної швидкості для ефективності прання. Чим вище швидкість обертів, тим вище рівень віджиму.

Але потрібно завжди пам’ятати, що при дуже високій швидкості віджиму є ймовірність псування речей. На високій швидкості віджиму можна цілком віджимати килими, покривала, щільні халати і решту махрову і щільний одяг. Основний же групі одягу підійде швидкість від шестисот до восьмисот оборотів в хвилину. Делікатні речі краще віджимати при швидкості від чотирьохсот до шестисот оборотів.

Звичайно ж, коли ми купуємо пральну машинку, то на інтуїтивному рівні вибираємо ту, яка нам подобається візуально. Її стиль і дизайн. Але краще зверніть увагу на режими прання, щоб управління було легким і інтуїтивним. Тому що режим прання – це ваш найголовніший інструмент.

Отже, основні режими прання, які потрібні нам в сучасному світі: делікатний режим, швидкий режим, стандартний режим, для легкої дбайливого прання, попереднє прання, ручне прання. І також буває режим для дитячих речей.

Ще дуже частий питання при покупці даного агрегату: пральна машинка-якого виробництва надійніше? Насправді це непросте питання, на нього вам мало який фахівець дасть конкретну відповідь. Тут все залежить від людини, що йому більше до душі.